Maison

Zapraszamy do naszych Social Media!

Aranżacje i dekoracje wnętrz - Kapa Design

Ceniąc sobie artystyczne podejście do życia i pielęgnując chęć otaczania się przedmiotami o wysokich walorach estetycznych, postanowiliśmy podzielić się naszym zmysłem do dekorowania pomieszczeń i renowacji. Dom powinien być świątynią, dlatego naszą misją jest uczynienie z niego wyjątkowego miejsca. Tak samo jest w przypadku miejsca pracy czy obiektu usługowego – powinno być spójne, stylowe i zachęcające do przebywania w nim, by praca była przyjemna, a klienci chętnie wracali.

Działamy na wielu płaszczyznach: jako sklep internetowy, pracownia artystyczna, szwalnia oraz studio dekoracji wnętrz z siedzibą w podwarszawskich Ząbkach. W naszej ofercie znajduje się również renowacja starych mebli. Zajmiemy się wybranym przez Ciebie wnętrzem od początku do końca: kompleksowe projektowanie, dekoracje, tekstylia domowe oraz stylowa aranżacja – wszystko to leży w zakresie naszych usług. Jeśli interesują Cię wyłącznie aranżacje okienne, wykonamy dla Ciebie szycie zasłon na wymiar i stworzymy wyjątkową oprawę pomieszczenia według projektu.

W sklepie znajdziesz duży wybór tekstyliów domowych np. poduch stylowe dodatki nadające smaku każdej aranżacji wnętrza, oświetlenie, meble czy tapety. Jeśli nie zdecydujesz się skorzystać z naszych usług kompleksowego projektowania, będziesz mógł samodzielnie urządzić pomieszczenie korzystając z propozycji dostępnych w sklepie internetowym.

Oferujemy

Aranżacja wnętrz

Oferujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie aranżacji, projektowania i dekoracji wnętrz. Zadbamy zarówno o projekt przestrzeni, renowację mebli i ich wyprodukowanie , a także o projekt oraz wykonanie aranżacji okiennych i pomoc w wyborze każdego elementu prawdziwie przemyślanego wnętrza.

Zapraszamy do świata pełnego wyjątkowych inspiracji!

Każde zamówienie rozpoczynamy od szczegółowej rozmowy z Tobą o danym projekcie. Podsuniemy Ci inspiracje i pomysły. Zapraszamy!

Najpopularniejsze wśród klientów

Zapisz się na newsletter Kapa Design
Otrzymuj informacje o nowościach, rabatach i promocjach!

Zadbaj o wystrój
swojego domu z
Kapa Design

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.