Maison

Zapraszamy do naszych Social Media!

Title Image

Beautiful Blog

Home  /  Aktualności   /  Rodzaje plis okiennych

Rodzaje plis okiennych

Kapa Design to nie tylko rolety i żaluzje – w naszej ofercie nie mogło zabraknąć tak ciekawych i nowoczesnych rozwiązań, jakimi są plisy okienne. Te wyjątkowe produkty to alternatywa dla rolet – jednak, podczas gdy rolety można podnosić jedynie do góry, tak, że odsłaniamy dolną część okna lub jego całość, plisy pozwalają również na odsłonięcie górnej części. Dół nadal mamy zasłonięty, jest to więc efekt podobny do tego, który gwarantują nam tzw. “zazdroski”.

Rodzaje plis

Nasze produkty to nie jeden model i rodzaj. Szeroka gama pozwala na dopasowanie odpowiedniego wariantu, w zależności jaki efekt chcemy uzyskać. Proponujemy więc rodzaje:

• przyszybowe,
• bezinwazyjne,
• dachowe.

Wariant przyszybowy to ten najbardziej standardowy. Pozwoli on na całkowite zasłonięcie szyby na częściowe jej odsłonięcie. Montaż umożliwia opatentowany system Vegas Plisse, który pozwala na dopasowanie produktu do praktycznie rzecz biorąc każdego okna.

Model bezinwazyjny to wariant podobny do przyszybowego – jest główna różnica polega na tym, że jest on mocowany na całym oknie (zasłania również listwy boczne). Dla kogo będzie on idealny? Dla osób, które nie chcą (wynajem mieszkania) lub nie mogą (wąskie listwy) zdecydować się na standardowy rodzaj. Dodatkowo, model bezinwazyjny jest w stanie zasłonić nie tylko szybę, ale również listwy – wiele osób może docenić takie rozwiązanie w swoim domu.

Rodzaj dachowy dedykowany jest oknom znajdującym się na poddaszu. Plisa nie będzie się wybrzuszać ani zsuwać, dzięki czemu nasze pomieszczenia będą chronione przed nadmiarem światła. Prowadnice, które współtworzą cały system pozwolą na zabezpieczenie produktu oraz brak prześwitów po bokach.

Plisy dla każdego!

W naszej ofercie jest szeroka gama profilów oraz tkanin, z których mogą być wykonane te nowoczesne alternatywy dla rolet. Możliwe jest również wybranie odpowiedniego rozwiązania przesuwania zasłony na oknie – dla amatorów bardziej tradycyjnego sposobu proponujemy linki, ale możliwy jest również magnes.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Dodaj komentarz