Maison

Zapraszamy do naszych Social Media!

Title Image

Beautiful Blog

Home  /  Porady   /  Rolety okienne dzień noc – co warto o nich wiedzieć?

Rolety okienne dzień noc – co warto o nich wiedzieć?

Rolety dzień noc

Rolety okienne dzień noc chronią nas przed promieniami słonecznymi i sprawiają, że nasze mieszkania stają się bezpieczną przystanią, w której spędzamy czas z dala od wzroku przypadkowych osób z zewnątrz. Niezależnie od tego, czy wybierzemy wariant wkomponowany w światło szyby czy wolnowiszący, instalacje te pozwalają na swobodną regulację poziomu nasłonecznienia w pomieszczeniach i wprowadzają niebanalny klimat do naszych wnętrz.

Zaufajmy firmom zajmującym się dekorowaniem wnętrz

Dostępne w szerokiej palecie kolorystycznej, zaprojektowane na wymiar i zamontowane przez specjalistów rolety dzień noc będą efektownym elementem designerskim i użytkowym w naszym mieszkaniu.

Specyfikacja rolet dzień noc

Powstają one z połączenia dwóch rodzajów tkanin (transparentnej i przyciemnionej): Dzięki zróżnicowanemu stopniowi przepuszczalności światła możemy je precyzyjnie dopasować do naszych indywidualnych potrzeb. Stanowią one również połączenie nowoczesnego designu (zastosowanie podwójnej tkaniny) z klasycznym wariantem (możliwość ich podniesienia dzięki łańcuszkowi, sznurkom czy też pałeczkom), co zdecydowanie zwiększa ich praktyczność. Nie zapominajmy przy tym o ich wysublimowanej estetyce: Dzięki bogatej kolorystyce idealnie wkomponują się w dostępną przestrzeń podkreślając walory naszej aranżacji.

Dodatkowe zalety rolet okiennych dzień noc

Podczas zakupu zwróćmy uwagę na to, czy kompaktowa obudowa zredukuje możliwość prześwitów: Prowadnice powinny być idealnie dopasowane do listwy, co spowoduje, że instalacja – niezależnie od tego, czy okno jest otwarte czy zamknięte – będzie harmonijnie przylegać, ale i nie blokować między innymi dostępu do drzwi tarasowych (32 mm wydają się być odpowiednią odległością od ramy okna). W przypadku nieregularnych kompozycji zaleca się montaż nad wnęką lub pod sufitem. Wykonane z trwałych i łatwych w pielęgnacji tkanin ozdobią nasze wnętrza: Właściwości antystatyczne materiału zapobiegają osiadaniu kurzu, a aluminiowa kaseta, do której są zwijane, zabezpieczy je przed zabrudzeniami.

Zobacz nasza ofertę: /oferta/roletydziennoc/

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Dodaj komentarz