Zapraszamy do naszych Social Media!

Title Image

Rolety dzień noc Ząbki

Home  /  Rolety dzień noc Ząbki

Rolety dzień noc Ząbki

Czy potrzebujesz we wnętrzu Twojego domu nowoczesnych przesłon okiennych? A do tego niezwykle funkcjonalnych? Oferujemy Ci w naszym sklepie internetowym Kapa Design rolety dzień-noc, które są prawdziwym hitem. Dostępne są u nas również inne produkty, które doskonale nadają się do aranżacji wnętrz. Wszystkie produkty sprzedajemy na terenie miasta Ząbki oraz w jego okolicach.

Dlaczego warto skorzystać z rolet dzień-noc w Ząbkach?

Rolety dzień-noc wyglądają estetycznie, a do tego korzystanie z nich jest niezwykle przyjemne. Ich tkanina jest impregnowana, to sprawia, że nie osadza się na nich kurz. Jeśli pojawią się na nich drobne zanieczyszczenia, wtedy usuniesz je za pomocą gąbki, bez używania jakichkolwiek środków czystości. Ale to nie wszystkie zalety rolet dzień-noc. Rolety są wykonane z dwóch rodzajów materiałów. Ułożone są one naprzemiennie. Jeden materiał jest prześwitujący, natomiast drugi nie. To sprawia, że możesz dostosować ilość wpadającego światła do pomieszczenia tak, jak tego potrzebujesz w danym momencie. Sterowanie światłem możesz wykonać za pomocą opuszczania i podnoszenia samego materiału, ale również poprzez ruch pasów o różnym stopniu oświetlenia. To możliwe, ponieważ roleta dzień-noc nawijana jest na wał w dwóch równoległych do siebie pasach.

Rolety dzień-noc należą do grupy produktów, które doskonale sprawdzą się w pomieszczeniu zaaranżowanym na każdy styl. Umożliwiają stworzenie idealnego klimatu we wnętrzu. Są proste w montażu i łatwe w obsłudze

UNI BESTA DZIEŃ NOC

Roleta z podwójnie rolowaną tkaniną z kasetą i płaskimi prowadnicami z aluminium.

Montaż do listwy przyszybowej za pomocą wkrętów i przyklejenia prowadnic taśmą piankową.

Mechanizm sterowany samoblokującym się łańcuszkiem.

Dużą zaletą tego rozwiązania jest brak prześwitów w rolecie i nowoczesna obudowa dopasowana jest do kształtu okna.

Przy rolecie istnieje możliwość obciążnika dolnego, falbany i napinacza łańcuszka, co ułatwia obsługę i zwiększa bezpieczeństwo.

Możliwa opcja montażu bez prowadnic.

Do wyboru szereg opcji kolorystycznych osprzętu rolety (biel, brąz, antracyt, anoda) i oklein drewnopodobnych o kolorach dębu (jasny, złoty, bagienny), mahoniu, orzecha, wiśni bądź drewna winchester.

 

?Kliknij poniżej w filmiki instruktażowe?

ROLETA DZIEŃ NOC

NASTĘPNIE  ZAPISANY PLIK WYCENY   WYŚLIJ W FORMULARZU ZAMÓWIEŃ?

  Opinie użytkowników o roletach dzień-noc

  Rolety dostępne w naszym sklepie internetowym, uzyskały pozytywne opinie od dotychczasowych użytkowników. Dzięki możliwości regulowania natężenia światła, łatwości w utrzymaniu czystości oraz eleganckiemu wyglądowi.

  Chcesz dowiedzieć się, jaki będzie koszt rolet znajdujących się w naszym sklepie? Chętnie przygotujemy dla Ciebie bezpłatną wycenę, wystarczy, że się z nami skontaktujesz.

  A może nie wiesz, na który produkt warto się zdecydować? Chętnie podpowiemy, który z nich będzie najlepiej dopasowany do Twoich potrzeb. Masz pytania? Czy coś jest dla Ciebie niejasne?  A może potrzebujesz dodatkowych usług: aranżacji wnętrz albo renowacji mebli? Albo zastanawiasz się, jak prawidłowo zmierzyć okno pod rolety dzień-noc? Skontaktuj się z nami jak najszybciej.

  Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu.

  Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.