Maison

Zapraszamy do naszych Social Media!

Title Image

Beautiful Blog

Home  /  Aktualności   /  Żaluzje drewniane – sprawdzony sposób na aranżację okna

Żaluzje drewniane – sprawdzony sposób na aranżację okna

Żaluzje drewniane spełniają nie tylko funkcje użytkowe, ale i są doskonałym elementem dekoracyjnym naszych mieszkań. Wprowadzają one fragment przyrody pod nasze strzechy, a dzięki swoim naturalnym właściwościom pomagają uregulować temperaturę w naszych wnętrzach: Latem chronią nas przed promieniami słonecznymi, a zimą zatrzymują ciepło. Cechują się one również trwałością i ujmują uniwersalnością zastosowania, gdyż można je zainstalować we wszystkich pomieszczeniach (także w kuchni czy łazience).

Zastosowanie dwóch rodzajów żaluzji drewnianych

Osłony te powinny być precyzyjnie dopasowane do kształtu i wymiaru danej wnęki okiennej. W naszej ofercie znajdą Państwo dwie szerokości lameli – 25 i 50 mm. Oba warianty są sterowane przy pomocy pokrętła, a wbudowana automatyczna blokada pozwala na dowolną regulację wysokości.

Model o szerokości 25 mm może zostać bez problemu umieszczony na ścianie i suficie, w świetle szyby czy też na ramie okna, gdzie dzięki bocznym prowadnicom utrzyma się blisko szyby i zlikwiduje prześwity.

Model o szerokości 50 mm związany jest z większym obciążeniem, w związku z czym zaleca się jego umocowanie na ścianie lub suficie w celu zapewnienia większej stabilności. Doskonale sprawdzi się on jako osłona np. wysokich okien nadając im ozdobny efekt.

Oba warianty dostępne są w różnych odcieniach (począwszy od białych poprzez ciemne aż po klasyczne jasne tonacje), co gwarantuje szybkie i bezproblemowe dopasowanie wszystkich elementów osłony do Państwa przestrzeni mieszkaniowej i biurowej.

Szczególny rodzaj materiału – Basswood

Jeśli są Państwo zwolennikami naturalnych materiałów, żaluzje drewniane zadowolą Państwa gusta. Nie tylko zapewnią odpowiedni poziom zaciemnienia, ale i dadzą poczucie intymności. Drewno Basswood, z którego wykonane są nasze żaluzje, jest między innymi odporne na działanie promieni słonecznych, co oznacza, że ich design będzie cieszyć nasze oko przez długi czas. Ich lekkość z kolei daje więcej możliwości aranżacyjnych i gwarantuje szybkość montażu (5 – 7 minut). Wspieramy naszych klientów w wykonaniu precyzyjnych pomiarów (przygotowanie na wymiar pod indywidualne wymagania), tak aby mocowanie było wytrzymałe, a użytkowanie osłon bezusterkowe.

Prosimy o przeczytanie tej informacji zanim klikniesz „Akceptuję” lub zamkniesz to okno. Pragniemy poinformować Cię, że Zgodnie z art. 13 ust. 1−2 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z 27.04.2016 (tzw. RODO), zapewniamy bezpieczeństwo danym, które są przetwarzane w ramach działania naszej strony. Prosimy Cię o zapoznanie się z Polityką Prywatności naszej firmy. Klikając „Akceptuję” lub zamykając okno, zgadzasz się na warunki przetwarzania swoich danych osobowych wyrażone w Polityce Prywatności.

Dodaj komentarz